Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij


Działalność

Systemy informatyczne

Dział Technologii Informacyjnych to zespół specjalistów tworzących i wdrażających oprogramowanie wspomagające zarządzanie uczelniami wyższymi. Dostarczane narzędzia są „szyte na miarę” w ścisłej współpracy z Wyższymi Szkołami Bankowymi. Potencjał działu od wielu lat rozwijany jest poprzez realizację wielostronnych projektów, których członkowie każdorazowo wnoszą bogactwo profesjonalnych doświadczeń i nietuzinkowych pomysłów. Wśród projektów zainspirowanych tymi ostatnimi wymienić należy Extranet studencki, Intranet pracowniczy oraz zaawansowane narzędzia wspomagające układanie planów zajęć.

"XXI wiek jest wiekiem oprogramowania - cyfrowe chmury, internet przedmiotów, mobilność i media społecznościowe zmieniają nasze życie, relacje i sposób prowadzenia biznesu. Potencjał tych możliwości pozwala na kreowanie nowoczesnych, elastycznych i  innowacyjnych rozwiązań, które są w stanie sprostać coraz szybciej zmieniającym się wymaganiom biznesu.

Zadaniem Działu Technologii Informacyjnych jest udostępnienie Grupie Wyższych Szkół Bankowych platformy, która wspierając efektywność coraz bardziej wyrafinowanych procesów biznesowych, pozwala równocześnie spełniać potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Ten wiek należy do nas - ścigamy się (z rozwojem technologii), nurkujemy (w otchłani nowych możliwości), wspinamy się (dążąc do mistrzostwa), burzymy (nieefektywne modele) i budujemy (innowacyjnie i z prawdziwą pasją) - mając pod palcami jedynie klawiaturę komputera."

Dorota Nicewicz-Modrzewska
Dyrektor Działu Technologii Informacyjnych

 

Kamil Jackiewicz
Menedżer ds. projektów informatycznych

Zobacz także


 • WSB liderem rankingów

  Grupa WSB to najbardziej ceniona przez pracodawców grupa uczelni w Polsce – (ranking uczelni niepublicznych Wprost nr 14/2014).
  W tegorocznym rankingu uczelni wyższych tygodnika „WPROST” Wyższe Szkoły Bankowe zostały ocenione jako najbardziej ceniona przez pracodawców grupa uczelni w Polsce, tym samym zajmując 4 miejsce wśród wszystkich uczelni niepublicznych. Tygodnik "WPROST" przygotował także ranking studiów MBA. Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu z programem Executive MBA zajęła w nim 7 miejsce.

  Również miesięcznik Home&Market przygotował ranking uczelni wyższych, uwzględniając zarówno uczelnie publiczne, jak i niepubliczne.
  Najważniejsze kryterium brane pod uwagę w rankingu to możliwości edukacji na uczelni.

  Wyniki rankingu:
  WSB w Toruniu miejsce 5, nr 1 w województwie kujawsko-pomorskim
  WSB w Poznaniu miejsce 6, nr 1 w Wielkopolsce
  WSB we Wrocławiu miejsce 9, nr 1 w województwie dolnośląskim
  WSB w Gdańsku miejsce 11, nr 1 w województwie pomorskim.

  Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia jest założycielem Grupy Wyższych Szkół Bankowych.