Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij


Działalność

Projekty i planowanie strategiczne

Agnieszka Szanecka
Dyrektor Działu Projektów i Planowania Strategicznego

A prywatnie...

Nieprzewidywalność otoczenia nie jest dla mnie zaskoczeniem w pracy zawodowej – ta cecha rzeczywistości towarzyszy mi, od kiedy sięgnę pamięcią. Nieprzewidywalne są przygody, które przydarzają się w nieprzewidywalnych momentach życia, nieprzewidywalna jest złośliwość przedmiotów martwych, pomyłki i efekty roztargnienia, nieprzewidywalne są następstwa dokonywanych wyborów…

Choć umiem i lubię planować, a potem wdrażać te plany – życie (a może Ktoś na górze) często ma inne zdanie na ten temat. Niebanalny tryb życia z gromadą dzieci, dwoma końmi, psami i niezliczoną liczbą kotów na zabitej dechami wsi – czy to się dało przewidzieć? Czy da się przewidzieć, że koń – który stanowczo nie akceptuje nagłych zmian otoczenia – spłoszy się na dobrze znanym leśnym trakcie na widok białej reklamówki i poniesie mnie w dzikim cwale prosto przed siebie, zmieniając sobotnią przejażdżkę w nierówną walkę o utrzymanie w siodle tylnej części ciała, a głowy, lawirującej między migającymi gałęziami, na swoim miejscu? Przygody, które za mną łażą wielkimi stadami na szczęście zazwyczaj dobrze się kończą albo… nie dotyczą spraw, którymi warto się za bardzo przejmować. Staram się więc w życiu nie bać szeleszczących reklamówek :-)

 

Menedżerowie Działu Projektów i Planowania Strategicznego:

Ewa Englert
Menedżer ds. zarządzania projektowego

Joanna Walentynowicz
Menedżer ds. projektów europejskich

 

 

Zobacz także


 • WSB liderem rankingów

  Grupa WSB to najbardziej ceniona przez pracodawców grupa uczelni w Polsce – (ranking uczelni niepublicznych Wprost nr 14/2014).
  W tegorocznym rankingu uczelni wyższych tygodnika „WPROST” Wyższe Szkoły Bankowe zostały ocenione jako najbardziej ceniona przez pracodawców grupa uczelni w Polsce, tym samym zajmując 4 miejsce wśród wszystkich uczelni niepublicznych. Tygodnik "WPROST" przygotował także ranking studiów MBA. Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu z programem Executive MBA zajęła w nim 7 miejsce.

  Również miesięcznik Home&Market przygotował ranking uczelni wyższych, uwzględniając zarówno uczelnie publiczne, jak i niepubliczne.
  Najważniejsze kryterium brane pod uwagę w rankingu to możliwości edukacji na uczelni.

  Wyniki rankingu:
  WSB w Toruniu miejsce 5, nr 1 w województwie kujawsko-pomorskim
  WSB w Poznaniu miejsce 6, nr 1 w Wielkopolsce
  WSB we Wrocławiu miejsce 9, nr 1 w województwie dolnośląskim
  WSB w Gdańsku miejsce 11, nr 1 w województwie pomorskim.

  Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia jest założycielem Grupy Wyższych Szkół Bankowych.