Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij


Staże

TEB Akademia posiada oddziały w Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Gdyni, Bydgoszczy, Toruniu, Wrocławiu, Opolu, Chorzowie. Jeśli jesteś studentem ostatniego lub przedostatniego roku studiów możesz aplikować
do prowadzonego u nas programu praktyk i staży. Pozwoli Ci on zdobyć cenne doświadczenia zawodowe
z takich dziedzin jak:

 • marketing
 • public relations
 • systemy informatyczne
 • badania i analizyCzy może być lepsze miejsce na doskonalenie swoich umiejętności niż firma prowadzona przez ekspertów od edukacji?

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego z adnotacją, jakiej formy współpraca dotyczy (praktyka /staż) oraz dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).

Aplikacje prosimy przesłać na adres:

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia Sp. z o.o.
Al. Niepodległości 2, 61-874 Poznań
e-mail:praca@teb-akademia.pl

 

Zobacz także


 • WSB liderem rankingów

  Grupa WSB to najbardziej ceniona przez pracodawców grupa uczelni w Polsce – (ranking uczelni niepublicznych Wprost nr 14/2014).
  W tegorocznym rankingu uczelni wyższych tygodnika „WPROST” Wyższe Szkoły Bankowe zostały ocenione jako najbardziej ceniona przez pracodawców grupa uczelni w Polsce, tym samym zajmując 4 miejsce wśród wszystkich uczelni niepublicznych. Tygodnik "WPROST" przygotował także ranking studiów MBA. Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu z programem Executive MBA zajęła w nim 7 miejsce.

  Również miesięcznik Home&Market przygotował ranking uczelni wyższych, uwzględniając zarówno uczelnie publiczne, jak i niepubliczne.
  Najważniejsze kryterium brane pod uwagę w rankingu to możliwości edukacji na uczelni.

  Wyniki rankingu:
  WSB w Toruniu miejsce 5, nr 1 w województwie kujawsko-pomorskim
  WSB w Poznaniu miejsce 6, nr 1 w Wielkopolsce
  WSB we Wrocławiu miejsce 9, nr 1 w województwie dolnośląskim
  WSB w Gdańsku miejsce 11, nr 1 w województwie pomorskim.

  Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia jest założycielem Grupy Wyższych Szkół Bankowych.