Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
 WFiZ w Bydgoszczy

Jak szukamy miejsca dla nowej szkoły? Bydgoszcz, jak wskazują wyniki badań opinii publicznej, Polakom kojarzy się z: żużlem oraz walorami przyrodniczymi wynikającymi z położenia geograficznego. Jednak, to przekonanie o potencjale lokalnej społeczności, głodnej rozwoju i biznesowej wiedzy towarzyszyło Wyższej Szkole Bankowej w poszukiwaniu najlepszego miejsca dla jej nowego Wydziału Zamiejscowego.

Stąd decyzja o lokalizacji w Bydgoszczy Wydziału Finansów i Zarządzania, trafna jak można wywnioskować po popularności Uczelni wśród kandydatów na studia.

Więcej na: www.wsb.pl/bydgoszcz
Zobacz też ofertę studiów MBA w WSB w Bydgoszczy

 

Zobacz także


 • WSB liderem rankingów

  Grupa WSB to najbardziej ceniona przez pracodawców grupa uczelni w Polsce – (ranking uczelni niepublicznych Wprost nr 14/2014).
  W tegorocznym rankingu uczelni wyższych tygodnika „WPROST” Wyższe Szkoły Bankowe zostały ocenione jako najbardziej ceniona przez pracodawców grupa uczelni w Polsce, tym samym zajmując 4 miejsce wśród wszystkich uczelni niepublicznych. Tygodnik "WPROST" przygotował także ranking studiów MBA. Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu z programem Executive MBA zajęła w nim 7 miejsce.

  Również miesięcznik Home&Market przygotował ranking uczelni wyższych, uwzględniając zarówno uczelnie publiczne, jak i niepubliczne.
  Najważniejsze kryterium brane pod uwagę w rankingu to możliwości edukacji na uczelni.

  Wyniki rankingu:
  WSB w Toruniu miejsce 5, nr 1 w województwie kujawsko-pomorskim
  WSB w Poznaniu miejsce 6, nr 1 w Wielkopolsce
  WSB we Wrocławiu miejsce 9, nr 1 w województwie dolnośląskim
  WSB w Gdańsku miejsce 11, nr 1 w województwie pomorskim.

  Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia jest założycielem Grupy Wyższych Szkół Bankowych.