Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij


WEiZ w Gdyni

Młode, prężnie rozwijające się miasto to elastyczność w podejściu do potrzeb społeczności, umiejętność przyciągania inwestorów oraz podejmowanie odważnych decyzji biznesowych.

To właśnie Gdynia z jej wyjątkowym, biznesowym charakterem, od grudnia 2009 roku stała się siedzibą Wydziału Ekonomii i Zarządzania Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Owocna współpraca WSB
w Gdańsku z uznanymi przedsiębiorstwami, firmami oraz instytucjami, skłoniła Uczelnię do rozszerzenia działalności edukacyjnej i nawiązania kontaktów ze środowiskami biznesowymi nie tylko z Gdańska.

Bankowa to praktyczność kształcenia, dlatego biznesowa twarz Gdyni, doskonale wpisuje się w ten atut Uczelni.

Więcej na www.wsb.pl/gdynia

Zobacz także


 • WSB liderem rankingów

  Grupa WSB to najbardziej ceniona przez pracodawców grupa uczelni w Polsce – (ranking uczelni niepublicznych Wprost nr 14/2014).
  W tegorocznym rankingu uczelni wyższych tygodnika „WPROST” Wyższe Szkoły Bankowe zostały ocenione jako najbardziej ceniona przez pracodawców grupa uczelni w Polsce, tym samym zajmując 4 miejsce wśród wszystkich uczelni niepublicznych. Tygodnik "WPROST" przygotował także ranking studiów MBA. Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu z programem Executive MBA zajęła w nim 7 miejsce.

  Również miesięcznik Home&Market przygotował ranking uczelni wyższych, uwzględniając zarówno uczelnie publiczne, jak i niepubliczne.
  Najważniejsze kryterium brane pod uwagę w rankingu to możliwości edukacji na uczelni.

  Wyniki rankingu:
  WSB w Toruniu miejsce 5, nr 1 w województwie kujawsko-pomorskim
  WSB w Poznaniu miejsce 6, nr 1 w Wielkopolsce
  WSB we Wrocławiu miejsce 9, nr 1 w województwie dolnośląskim
  WSB w Gdańsku miejsce 11, nr 1 w województwie pomorskim.

  Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia jest założycielem Grupy Wyższych Szkół Bankowych.